Arī Latvijā esam jau pieraduši pie ziemas apstākļiem, kad pēkšņi sasnieg sniegs līdz ceļiem, taču jau pēc pāris dienām par sniega klātbūtni liecina vien sālīta žļurga uz ceļiem un pilošas lāstekas pie namu jumtiem. Kā jau zināms, tad nav vēl radīta ideāla riepa visiem laika apstākļiem - sniegam, lietum, ledum, sausam asfaltam, dubļiem u.c., tādēļ arī šoziem nāksies vien izvēlēties riepu tādiem apstākļiem, kādos nākas pārvietoties visbiežāk. Skaidrs ir tikai viens - drošai braukšanai jāizvēlās atbilstošas riepas, t.i. - vasaras apstākļiem - vasaras riepas, bet ziemas apstākļiem - ziemas riepas. Jo kā jau zināms, kas der visam, neder nekam, tādēļ īpaši prātīgi tomēr nebūtu ziemā valkāt zandales...

Tad nu lūk - Uniroyal zīmols, plašāk pazīstams, kā kvalitatīvu lietus riepu ražotājs, ir izstrādājis "vidējo aritmētisko" riepu Rietumu un Centrāleiropas ziemas apstākļiem - šīs sezonas jaunumu - Uniroyal MS Plus 66. Palielinātais garenisko un šķērsenisko lameļu skaits nodrošina labāku vilkmi un stabilitāti pagriezienos uz apledojušiem un apsnigušiem ceļiem. Tai pat laikā, jaunais gumijas sastāvs nodrošina īsāku bremzēšanas ceļu uz mitra seguma zemā temperatūrā. Šī ir būtiska iezīme, jo, kā varam redzēt grafikā, vidējais dienu skaits, kad Eiropā zemi klāj biezs sniega slānis, gadu no gada samazinās. Mazāk sniega – vairāk lietus. Tamdēļ Uniroyal MS Plus 66 riepa ir laba un droša izvēle, ņemot vērā Eiropas mainīgos laika apstākļus.


Papildu informācija par Uniroyal
Uniroyal ir visiem autobraucējiem labi pazīstamās Continental ražotnes atzars, kas iemieso vāciešiem raksturīgo kvalitāti. Uniroyal ražo sportiska tipa riepas ikdienas braukšanai vieglajiem auto un 4x4 mašīnām, kā arī komerctransportam, un smagajiem auto. Īpaši jāizceļ Uniroyal lietus riepas, kas ir izpelnījušās braucēju atzinību jau arī tepat, Latvijā. Šīs riepas ir piemērotas īpaši drošai un sportiskai braukšanai pa slapju ceļu. Lieliska pretestība akvaplanēšanai (uzpeldēšanai peļķēs) izvirzīja Uniroyal labākos modeļus salīdzinošo testu virsotnēs, tāpēc patlaban visi Uniroyal modeļi tiek ražoti pēc Rain Sport tehnoloģijas. Uniroyal ziemas riepas ar savu īpašo protektora zīmējumu un dabiskā kaučuka saturu visos paramteros ir konkurētspējīgas ar pasaulslavenajiem brendiem.


Skatīt Uniroyal MS Plus 66 pieejamos izmērus ATLAS riepu katalogā ->>