Tā kā pēdējās ziemas Latvijā ir kļuvušas gaužām slapjas un pelēkas, varam pamazām sākt sevi pieskaitīt Rietumu un Centrāleiropas segmentam, kur sniega uzsnigšana un mīnusi zem 10*C tiek uzskatīti gandrīz vai par stihiju. Ja vēl pirms dažiem gadiem centīgākie autobraucēji rūpīgi nolūkoja visradžotākās un pamatīgākās traktor-protektora-riepas savam auto, pielīdzinot savu filozofiju skandināviem, tad šā brīža realitāte ir gandrīz vai tāda, ka ziemas riepas nav jēga montēt vispār. Ja nu vienīgi bailēs no ceļu policista, kurš var aizrādīt - Latvijas likumdošana nosaka, ka no 1.decembra līdz 1.martam visām automašīnām, kuru pilna masa nepārsniedz 3.5t, jābūt aprīkotām ar ziemas riepām.

Tomēr ne jau bailes no ceļu policista, bet pašu drošība būtu jāliek pirmajā vietā, tādēļ pat nedēļu ilgstošais sniegs vai rīta apledojums var radīt lielas nepatikšana, ja auto nebūs aprīkots ar atbilstošām riepām. Un te nu viss ekonomijas un taupības faktors pazudīs kā nebijis.

Ķeroties pie sezonas jaunuma "Uniroyal" MS Plus 6 apskata, pirmkārt, jāuzsver, ka šī ir viena no tām ziemenēm, kurai mūsu platuma grādos ir nākotne. Kāpēc? "Uniroyal" ir "Continental" koncerna ražotājs, kurš visas pūles veltījis, lai radītu labākās riepas slapjos un lietainos braukšanas apstākļos. To apliecina gana daudzie šo riepu lietotāji Latvijā, kā arī savulaik slavenais F1 pilots Alēns Prosts, kurš ir viens no pazīstamākajiem "Uniroyal" riepu cienītājiem. MS Plus 6 piedāvā ērtu kompromisu Centrāleiropas autobraucējam - ideālu saķeri uz slapja seguma šķīdonī un peļķēs, kā arī stabilu sniegumu uz ledus un sniegā (uzvars tomēr uz pirmajiem diviem).

"Uniroyal" MS Plus 6 riepu protektors ir veidots no daudziem, spēcīgiem saķeres blokiem, kas uzlabo riepas vilktspēju un laterālo vadību sniegā. Riepa ir ražota no gumijas maisījuma, kura formula speciāli veidota mitriem laika apstākļiem, un tās īpašais protektors ar 3D ūdens novadkanāliem palīdz izvairīties no akvaplanēšanas un nodrošina īsu bremzēšanas ceļu uz slapjas ceļas virsmas. Uz sausas ceļa virsmas FLS trīskāršā saķeres sistēma un vienmērīgās protektoru šķautnes, kas izvietotas pa riepas aploci, nodrošina lieliskas pārvietošanās īpašības, īsu bremzēšanas ceļu un teicamu veiktspēju.

Lai gan "Uniroyal" MS Plus 6 ir sezonas jaunums, grūti būtu saukt to par kaut ko pilnīgi jaunu un nebijuši. Patiesībā šis modelis ir radies gluži normālā evolūcijā, aizvietojot iepriekš labi kalpojošo MS Plus 5 (vairākus gadus nominēta kā TOP3 riepa Eiropas pazīstamākajos riepu testos). MS Plus 6 ir veikta virkne uzlabojumu, kas padara to vēl stabilāku un drošāku Centrāleiropas ziemas apstākļos.

MS Plus 6 izmēri ir paredzēti kompaktajām un mazās klases automašīnām, savukārt vidējās un lielās klases automobiļiem "Uniroyal" piedāvā pēc skata gluži līdzīgo MS Plus 66 (pārdošanā jau no pagājušās ziemas).

Skatīt "Uniroyal" riepu katalogu ->>