Tie, kas jau izmēģinājuši kādu no General Tire riepu modeļiem, atzīst, ka šis ir tieši tas, kas kārtīgam 4x4 džipam vajadzīgs - izturīgas, drošas un smukas riepas par labu cenu. Piedevām universālas, jo īpaši testētas sarežģītos ceļu un bezceļu apstākļos, tomēr gana draudzīgas arī uz asfaltētiem ceļiem - klusas, stabilas, komfortablas.


Atlas Riepu piedāvājumā atradīsiet labākās General Tire 4x4 vasaras, vissezonas un ziemas riepas:Grabber AT: lieliskais Grabber AT2 jaunā pakāpē - vēl labāks speciālists ceļos un bezceļos
Grabber AT ir 2011.gada sezonas jaunums no General Tire kārtīgiem džipiem. Šīs riepas pamatā ir labi pārbaudītais un iecienītais AT2 modelis, uz kura bāzes veidots uzlabotais AT. Continental inženieri rūpīgi izanalizējuši AT2, lai jauno versiju AT padarītu vēl komfortablāku, klusāku un ekonomiskāku normālu ceļu apstākļos, īpaši uzlabojot saķeres īpašības uz slapja seguma. Tomēr, kas ir būtiski lauku ceļu un bezceļu cienītājiem - Grabber AT ir saglabājis visas labās bezceļu šķēršošanas īpašības no sava priekšgājēja Grabber AT2. Jauno 4x4 džipu riepu varēs veiksmīgi izmantot arī kā vissezonas riepu, par ko liecina M+S marķējums un saķeres iegriezumi riepas protektorā. No 2011.gada rudens ar jaunākā kaluma Grabber AT riepām izmērā 265/70 R17 ir aprīkots arī nu jau dzeltenbaltais 1000 jūdžu ekspedīcijas Toyota Land Cruiser džips, lai pārbaudītu riepas visdažādākajos apstākļos. Nu, jūs jau ziniet, kur viņi brauc... Grabber AT modeli Atlas Riepu veikalā šobrīd atradīsiet jau 21 izmērā.

Grabber UHP: lielceļu speciālists
Grabber UHP riepas ir pielāgotas galvenokārt braukšanai pa šoseju/pilsētu ceļiem. Riepas ir tik klusas un komfortablas, ka tikai retais džipa vai amerikāņu pikapa īpašnieks spēs manīt to klātbūtni braukšanas laikā. Pateicoties spēcīgajiem protektora blokiem, riepas ir piemērotas arī nedaudz sarežģītāku apvidu šķērsošanai. Grabber UHP ir riepa ar V-virzienveida protektoru un ir īpaši veidota jaudīgām vieglajām automašīnām un pilsētas džipiem. Atlas Riepu veikalā Grabber UHP modeli šobrīd atradīsiet 25 izmēros..
Grabber TR: sarežģītu ceļu un bezceļu speciālists
General Tire veidoja Grabber TR riepu grūti pārvaramiem apvidiem - akmeņainiem, dubļainiem un dažādiem citiem segumiem, kuriem bieži vien ir mazs sakars ar vārdu ceļš. Raupjais, padziļinātais un pašattīrošais protektora raksts nodrošina optimālu saķeri bezceļa apstākļos un tiešām klusu gaitu! Pat uz nelīdzenām un stāvām virsmām Grabber TR Jums piedāvās stingru satvērienu un noturību. Grabber TR modeli Atlas Riepas piedāvā 4 izmēros.Grabber AT2: nelīdzenu apvidu speciālists
Grabber AT2 riepas piedāvā maksimālu auto kontroli īpaši sarežģīti izbraucamos apvidos. Tās pašattīrošais, "sagraizītais " un pret mehāniskiem bojājumiem izturīgais protektors ir veidots tā, lai sniegtu papildus saķeri, kārpoties cauri stāvām un faktiski necaurbraucamām teritorijām. Neticami, taču šī rievotā riepa uz asfalta nemaz nav tik skaļa! Šo modeli skarbos apstākļos 2009. - 2011.gada ekspedīcijās ir pārbaudījuši arī oranžie 1000 jūdžu ekspedīcijas Land Cruiser džipi. Grabber AT2 Atlas Riepas piedāvā 9 izmēros, sākot no 15-18 collām.

Snow Grabber: sniegoto un ledaino ceļu speciālists
Jaunākās paaudzes ziemas riepa pilsētas un 4x4 džipiem. Snow Grabber ziemas riepa ir radīta maksimālai saķerei ar ceļu un drošībai ziemas apstākļos.
Riepas īpašais silīcija sastāvs, asimetriskais protektora raksts, smalkās lameles un sniega kabatas (palīdz riepai ieķerties sniegā un neizbuksēt) nodrošina teicamu saķeri un braukšanas komfortu ziemas apstākļos pie zemām temperatūrām gan uz sniega, gan ledus. Savukārt pamatīgie protektora bloki riepas plecu daļā sniedz teicamu stabilitāti arī uz sausa un slapja asfalta seguma. Snow Grabber sniegums ir pārbaudīts skarbākajos Ziemeļvalstu ziemu apstākļos, tāpēc šīs ir riepas, uz kurām Jūs varēsiet paļauties.
SnowGrabber riepas 15” un 16” izmēros ir aprīkotas ar rūpnīcas radžu caurumiem. Snow Grabber modeli Atlas Riepas piedāvā 16 izmēros.

Grabber HTS: dažādu gadalaiku speciālists
Teicama vissezonas riepa 4x4 džipiem, krosoveriem, pikapiem un parketniekiem. HTS modelis tika radīts, lai apvienotu izturību, ilgmūžību, komfortu, stilu un teicamu vadāmību normālos ceļa apstākļos visa gada garumā. Jāteic, šī riepa pārdzīvos arī vieglu sniegu un krietni sarežģītākus apstākļus par asfaltu, lai gan savā būtībā nav nekāda "bezceļniece ". Riepas inženieri apgalvo, ka ar šo modeli jūs varēsiet pat nedaudz ieekonomēt degvielu, jo īpaši veidotais simetriskais protektora raksts ar "Eco-Ride" sastāvu līdz minimumam samazina rites pretestību. Grabber HTS modeli Atlas Riepas piedāvā 6 izmēros.
Atlas Motors ir vienīgais oficiālais General Tire riepu izplatītājs Latvijā. Augstāko riepu kvalitāti garantē Continental koncerns, kura ražotnēs Eiropā un ASV General Tire riepas tiek ražotas.

Plašāku informāciju par General Tire riepu izvēli un piedāvājumu saņemsiet pie Atlas Riepu speciālistiem pa tālruni 67310382, mob. 29476099, e-pastu riepas@atlasmotors.lv vai klātienē - Rīgā, Vagonu ielā 38.