Laikā no 28.aprīļa līdz 1.maijam Atlas Motors amerikāņu auto rezerves daļu un Atlas Riepu speciālisti bija sastopami Ķīpsalas izstāžu hallē ar īpašiem piedāvājumiem un sezonas jaunumiem!

Tikai Atlas Motors izstādes stenda apmeklētājiem bija pieejami vairāki izdevīgi piedāvājumi, kurus maija mēneša laikā varēs izmantot:
1) lai iegādātos rezerves daļas savam amerikāņu auto par vēl izdevīgākām cenām Atlas Motors autoveikalā,
2) krietni izdevīgāk saremontētu savu auto Atlas Motors autoservisā,
3) tiktu pie jauna vasaras riepu komplekta ar īpašo izstādes atlaidi Atlas Riepu veikalā!

Savukārt dubļu ekspedīciju un bezceļu cienītājiem bija iespējams klātienē apskatīt un aptaustīt jaunāko General Tire Grabber AT riepu modeli, kurš tikko kā ieradies Latvijā un jau dažos izmēros pieejams Atlas Riepu veikalā.

Izstādes laikā Atlas Motors speciālisti pārsteidza ne tikai ar īpašiem piedāvājumiem, bet arī centās atbildēt uz ikvienu apmeklētājus interesējošo jautājumu, kas saistīts ar amerikāņu automobiļiem - iegādi, rezerves daļām un servisu. Savukārt Atlas Riepu speciālisti sniedza konsultācijas par pieprasītākajiem šīs vasaras sezonas riepu modeļiem un jaunumiem, kā arī Atlas Riepu īpašajiem piedāvājumiem no Uniroyal, General Tire un Barum un Goodyear / Dunlop.

No 28. aprīļa līdz 1. maijam Ķīpsalā notika gada lielākais autonotikums Latvijā – 12. Rīgas Starptautiskais autošovs – krāšņs un skaļš pasākums, kurā vienuviet bija apskatāma plaša automobiļu ekspozīcija, notika šovi, sacensības un paraugdemonstrējumi. Vienlaikus ar 12. Rīgas Starptautisko autošovu notiks arī izstādes auto īpašniekiem un profesionāļiem “Automehānika 2011” un “Transports un Loģistika 2011”.

p.s. Savukārt Autošova ekspozīcijā varēja redzēt koši sarkanu 1984. gada Excalibur Series IV Roadster SS, kas pēc restaurācijas pirmoreiz bija skatāms plašākai publikai. Sarkanais skaistulis ir būvēts uz Corvette bāzes, tam ir 5 l GM V8 Corvette dzinējs. Kopumā pasaulē ir tikai 159 Excalibur Series IV Roadster. Latvijā šis modelis ir vienīgais, turklāt šī mašīna ir unikāla ar to, ka pilnībā atbilst oriģinālam.


Plašāka informācija par Rīgas Starptautisko autošovu atrodama izstāžu rīkotāja BT1 mājaslapā.