2011.gada ziemas riepu sezona mūs iepriecina kā nekad agrāk – tik daudz jaunu modeļu vienas sezonas ietvaros vēl nav pieredzēts. Piedevām vēl visās preču grupās – vieglajām automašīnām, komerctransportam (busiem) un 4x4 džipiem. Tas nozīmē tikai 2 lietas – jaunāko tehnoloģiju cienītājiem noteikti būs kur „piesiet aci”, savukārt taupīgāki auto īpašnieki varēs iegādāties iepriekšējo sezonu modeļus par īpaši saldām cenām.Ziemas riepu jaunumi vieglajām automašīnām:
1) General Tire Altimax Winter Plus (Continental grupa, ražota Eiropā). Šis modelis aizstās Latvijas autobraucējiem jau pazīstamo Altimax Winter, kas sevi parādījusi kā stabilu budžeta klases ziemas riepu vissezonas apstākļos. Jaunā Altimax Winter Plus mūs pārsteidz ar krietni dinamiskāku un pārliecinošāku protektora rakstu tieši ziemas sezonas apstākļiem. Zigzag veida protektora zīmējums un dažādos leņķos izvietotās zigzag veida lameles nodrošinās optimālu saķeri, stabilitāti līkumos un bremzēšanu Latvijas mainīgo ziemu apstākļos. Savukārt platās garenvirziena rievas palīdzēs aizsargāt pret akvaplanēšanu, nodrošinot ūdens izspiešanu no saķeres virsmas. Lai palielinātu riepas nobraukuma potenciālu, Continental inženieri ir veikuši uzlabojumus arī riepas gumijas sastāvā. Esam droši, ka šīs riepas palīdzēs jums justies stabili Latvijas ziemas apstākļos.

Atlas Riepu speciālistu verdikts: labas kvalitātes ziemas riepa dinamiskai un drošai braukšanai.

2) Barum Polaris 3 (Continental grupa, ražota Eiropā). Latvijas autobraucēju vidū labi iecienītās Barum Polaris 2 ziemas riepas jaunākā versija. Polaris 3 ir labākā izvēle braucējiem, kuri ciena stabilas vērtības un drošību uz ceļa, nepārmaksājot par riepu ne santīma. Pamīšus skujiņas rakstā veidotais klasiskais ziemas protektora raksts nodrošina zemu rites pretestību, kas ļauj samazināt degvielas patēriņu un paildzināt riepas mūžu. Savukārt „sniega ķērāji” Polaris 3 protektorā palīdzēs kārpīties caur sniegotiem ceļiem, lai atrastu saķeres virsmu un nodrošinātu teicamu paātrinājumu un bremzēšanu. Šīs riepas nebaidās ne no Latvijas lielceļiem, ne laukiem.

Atlas Riepu speciālistu verdikts: labas kvalitātes ziemas riepa ekonomiskai un drošai braukšanai.

3) GoodYear Ultra Grip Ice+ (GoodYear grupa, ražota Eiropā). Zvaigžņota, premium klases riepa maksimālai auto kontrolei ziemas apstākļos. Vislabākās riepas bez radzēm Ziemeļvalstu ziemas apstākļiem. Riepas mīkstais gumijas sastāvs apvienots ar teicamu stabilitāti uz ceļa. Pat uz tīra ledus uzrādījušas ļoti tuvus rezultātus pasaules labākajām radžu riepām. Jaunums - riepās izmantota Goodyear ActiveGrip tehnoloģija. Uzvarētājas neatkarīgos Test World, Auto Bild, Auto Motor un Sport, Exppressen, Motor bezradžu ziemas riepu snieguma testos. UltraGrip Ice+ apvieno ideālas braukšanas īpašības uz ziemas ceļiem ar savā klasē labākajām īpašībām uz sausiem ceļiem.

Atlas Riepu speciālistu verdikts: augstākās veiktspējas ziemas riepa ātrai un drošai braukšanai.

4) Dunlop SP IceSport (GoodYear grupa, ražota Eiropā). Jaunākās paaudzes bezradžu ziemas riepa Ziemeļvalstu apstākļiem. SP IceSport riepās ir izmantotas vairākas izcilas ziemas riepu tehnoloģijas, materiāli un protektora dizains, kas ļauj šīm riepām sevi izcili parādīt uz ledus un sniega, kā arī uz sausiem un slapjiem ziemas ceļiem. Šīs ziemas riepas tika izstrādātas, lai nodrošinātu augstus braukšanas un bremzēšanas rādītājus plašam laika apstākļu spektram, nezaudējot ne kripatiņu no braukšanas baudījuma. Jaunums – Ice Grip tehnoloģija ar trīsdimensiju bloķējošām lamelēm. Maksimāla saķere visos apstākļos un virzienos.

Atlas Riepu speciālistu verdikts: augstākās veiktspējas ziemas riepa sportiskai un drošai braukšanai. Piemērota ātrgaitas ziemas šosejām.

Ziemas riepu jaunumi komerctransportam:
5) Uniroyal SnowMax 2 (Continental grupa, ražota Eiropā). Beidzot ir radīta inovatīva ziemas riepa komerctransportam ar gaumīgu un pārdomātu ziemas protektora rakstu. Snow Max2 ražošanā ir izmantotas jaunākās Uniroyal ziemas riepu tehnoloģijas, lai nodrošinātu automašīnai optimālu saķeri un vadāmību sniegotos ceļos, uzlabotu aizsardzību pret akvaplanēšanu un nodrošinātu vēl īsākas bremzēšanas distances. Continental inženieri arī veikuši uzlabojumus, lai jaunā SnowMax 2 ziemas riepa kalpotu vēl ilgāk. Atlas Riepu speciālisti iesaka šo modeli kā veiksmīgi sabalansētu risinājumu komerctransportam Latvijas mainīgās ziemas apstākļiem (straujas temperatūras svārstības, atkušņi, apledojums u.c.).

Atlas Riepu speciālistu verdikts: augstas kvalitātes ziemas riepa komerctransportam, izcili noturīga pret lielām slodzēm, nobraukumu un laikapstākļu maiņu.

6) General Tire Eurovan Winter (Continental grupa, ražota Eiropā). Šis jaunums noteikti patiks busu šoferīšiem, kuriem ziemā nākas mērot netīrītus mazākas nozīmes ceļus. Vietās, kur daudzas komerctransporta riepas bezspēcīgi padodas ziemas ceļu priekšā, jaunās Eurovan Winter ziemas riepas tiks droši cauri! Solījumi? Nē, jo šīs riepas ir izstrādātas un testētas tieši Ziemeļvalstu skarbo ziemu apstākļos. Raupji protektora bloki, platas ūdens drenāžas rievas starp protektora blokiem, pastiprināta riepu plecu daļa, kārtīgas lameles. Jāpārvar daudz ledainu ceļu? Sadzīsim radzes! Šīm riepām tas ir iespējams, jo no rūpnīcas jau ir paredzēti radžu caurumi.

Atlas Riepu speciālistu verdikts: labas kvalitātes ziemas riepa komerctransportam ar raupju protektora rakstu. Īpaši piemērota kārtīgas ziemas apstākļiem.

Ziemas riepu jaunumi 4x4 džipiem:
7) General Tire Grabber AT (Continental grupa, ražota Amerikā). Grabber AT ir latviešu džipistu vidū iecienītās riepas Grabber AT2 jaunākā paaudze. Šīs riepas Continental inženieri ir veidojuši tā, lai sniegtu maksimālu braukšanas prieku, komfortu un drošību ikvienam 4x4 braucējam, šķērsojot gan bezceļus, gan vairāk vai mazāk civilizētus apvidus. Pastiprinātā riepas struktūra aizsargā protektora blokus un riepas sānu malas pret mehāniskiem bojājumiem, tajā pašā laikā nodrošinot gana komfortablu braukšanu un lielu nobraukuma potenciālu. Continental inženieri rūpīgi izanalizējuši Grabber AT2, lai jauno versiju Grabber AT padarītu vēl komfortablāku, klusāku un ekonomiskāku normālu ceļu apstākļos, īpaši uzlabojot saķeres īpašības uz slapja seguma. Tomēr, kas ir būtiski lauku ceļu un bezceļu cienītājiem - Grabber AT ir saglabājis visas labās bezceļu šķēršošanas īpašības no sava priekšgājēja Grabber AT2. Jauno Grabber AT var veiksmīgi izmantot arī kā vissezonas riepu, par ko liecina M+S marķējums un saķeres iegriezumi riepas protektorā.

Kā izskatās jaunās Grabber AT darbībā Latvijas bezceļos? Skatiet video: General Tire Grabber AT bezceļu tests!

Atlas Riepu speciālistu verdikts: augstas veiktspējas džipu riepa, īpaši piemērota dažādu ceļa segumu un laika apstākļu pārvarēšanai.


Izvēlieties saviem braukšanas apstākļiem piemērotākās ziemas riepas Atlas Riepu interneta katalogā =>

Ja neesat pārliecināts, kādas riepas būtu atbilstošākās Jūsu auto, droši konsultējieties ar Atlas Riepu speciālistiem pa tālruni 67310382, mob. 29476099, e-pastu riepas@atlasmotors.lv vai klātienē - Vagonu ielā 38, Rīgā.

* Pērkot jaunu ziemas riepu komplektu pie mums, Atlas Riepu speciālisti uzmontēs un nobalansēs riepas Jūsu automašīnai par īpašu cenu!