Viena liela daļa automašīnu ir aprīkota ar priekšējiem lukturiem, kas izgatavoti no plastmasas. Kamēr auto jauns, tā nav liela bēda. Tomēr laika gaitā lukturu ārējā virsma kļūst blāva un matēta. Kā ar to cīnīties? Var iegādāties jaunus lukturus, kas nebūs tas lētākais risinājums, bet var arī veikt lukturu pulēšanu.


Lai risinātu matēto lukturu problēmu, Atlas Motors autoserviss piedāvā ātrāko un lētāko risinājumu - lukturu pulēšana. Nekautrēsimies teikt arī ka kvalitatīvāko, jo lukturi pēc pulēšanas izskatās skaidri un dzidri. Pulēšana palīdzēs uzlabot gan auto izskatu, gan gaismas stara caurlaidību, kas būs īpaši noderīgi rudens un ziemas tumšajos vakaros.

Lai nodemonstrētu, kāds ir pulēšanas efekts, ņēmām talkā Mercury Sable 1999.gada izlaiduma modeli ar pavisam bēdīgā stāvoklī esošiem priekšējiem lukturiem. Salīdziniet, kā izmainās Mercury Sable priekšējie lukturi pirms un pēc pulēšanas!
Labās puses lukturis PIRMS pulēšanas, kreisās puses lukturis PĒC pulēšanas.
PIRMS pulēšanas.
PĒC pulēšanas.

Ar cik ilgu laiku jārēķinās lukturu pulēšanai un cik tas izmaksās?
Abu priekšējo lukturu pulēšana Atlas Motors autoservisā aizņems ~ 1 h un kopā ar visiem darba materiāliem izmaksās 42.00 EUR ar PVN.

Vēlaties pamēģināt? Piesakiet vizīti pie mūsu meistariem pa tālr. 67310384 vai apmeklējiet Atlas Motors autoservisu Vagonu ielā 38, Rīgā. Lukturu pulēšanu variet droši apvienot arī ar citiem remontdarbiem mūsu servisā, iepriekš par to informējot servisa pieņēmēju.