Goodyear vārds autobraucējiem jau izsenis pazīstams kā pasaules mēroga riepu ražotājs ar vārdu, jaunākajām tehnoloģijām un augstākajiem kvalitātes rādītājiem. Paralēli riepu ražošanai Goodyear grupas apakšvienības nodrošina gumijas produktu un polimēru izgatavošanu autobūves un ražošanas industrijas vajadzībām.

Izpēte un rūpīga testēšana ir divi galvenie iemesli, kāpēc Goodyear auto industrijas produkti nodrošina augstākos kvalitātes standartus par labu cenu. Goodyear tehnoloģijas var raksturot pavisam īsi – no NASCAR sacīkšu trases līdz ielas automašīnām. Ja Gatorback siksnas ir sevi pierādījušas ar izturību uz sacīkšu automašīnām, nav ne mazāko šaubu, ka tās lieliski kalpos arī Jūsu ikdienas automašīnas vajadzībām.
Kādi ir Goodyear siksnu veidi un kāpēc izvēlēties tieši Goodyear sērijas produktus?


Gatorback Poly-V & V-belts serpentīnsiksnas
Īpaši izstrādātas, lai nodrošinātu klusu darbību un augstu efektivitāti.

Ar ko izceļas Gatorback serpentīnsiksnas?
• Kluso celiņu tehnoloģija. Īpašs siksnas zobu dizains un gumijas sastāvs palīdz izvairīties no nepatīkami čīkstošās skaņas, ko rada skriemeļa nobīde.
• Lielāka nodilumizturība. Siksnas īpašais zobu dizains dod papildus elastību, kas neļauj siksnai pārkarst, paildzinot tās mūžu.
• Uzlabota efektivitāte. Augsta izturība pret izstiepšanos, lai nodrošinātu vienmērīgu siksnas darbību ilgtermiņā.
• Noturība pret ārējās vides apstākļiem, piemēram eļļu. Gatorback siksnas ir impregnētas ar eļļas izturīgu gumijas polimēru, lai samazinātu virsmas nodilumu un aizsargātu pret plīšanu.Gatorback zobsiksnas
Lai izvairītos no dārgām un nevajadzīgām remontizmaksām, svarīgi ir laikā nomainīt auto zobsiksnu. Gatorback zobsiksnas piedāvā kvalitāti, kurai var uzticēties.

Ar ko izceļas Gatorback zobsiksnas?
• Ar augstāko precizitāti veidoti siksnas zobi. Nodrošina maksimālu izturību gan pret mehāniskiem, gan ārējās vides apstākļiem, lai garantētu ilgu un uzticamu kalpošanas laiku.
• No izturīga sintētiska materiāla veidota apdare, kas nodrošina ilgāku siksnas un skriemeļa mūžu. Gatorback zobsiksnas virskārta ir impregnēta ar augstākās kvalitātes gumijas polimēru, lai nodrošinātu aizsardzību pret skrāpējumiem, karstumu un ozona ietekmi.
• Dimensionāli stabili kordi siksnas noturībai un precizitātei. Īpaši veidoti, lai izturētu gan siksnas saraušanos, gan izstiepšanos.
• Augstākās kvalitātes materiāli. Apvienojumā ar augstākās kvalitātes polimēriem, Gatorback zobsiksnu ražošanā izmantotajām sastāvdaļām piemīt teicama aizsardzība pret ārējās vides ietekmēm – karstumu, aukstumu un skrāpējumiem.Gatorback zobsiksnas komplekts
Goodyear piedāvā iegādāties arī visus zobsiksnas maiņai nepieciešamos komponentus vienā komplektā. Katrs komplekts iekļauj zobsiksnu, spriegotāju (-s), parazītrulli (-īšus) un uzstrādīšanas instrukciju.


Biežāk uzdotie jautājumi par zobsiksnas nomaiņu. Atbild Goodyear auto industrijas preču grupas speciālisti.


Vai var kaut kā pārbaudīt zobsiksnu un noteikt, vai ir nepieciešama nomaiņa?
Vizuālu pārbaudi var veikt, tomēr jāņem vērā, ka viss, ko var redzēt, ir siksnas augšējā daļa. Siksnas apakšējā jeb rievotā daļa ir tā, kas izdilst, un kuras stāvokli nav iespējams precīzi noteikt, kamēr siksna nav noņemta. Vizuālajā pārbaudē arī būs grūti noteikt siksnas vecumu.


Kāpēc ir jāmaina visas saistītās detaļas, mainot zobsiksnu?
Ūdens sūknis, spriegotājrullīši un parazītrullīši ir tikpat veci, cik veca ir zobsiksna. Ja kāds no tiem ieķīlē, motora bojājumi var būt līdzvērtīgi siksnas plīšanai – salocīti vārsti u.c. Tā kā zobsiksnas maiņa parasti ir salīdzinoši dārgs un laikietilpīgs darbs, Goodyear speciālisti iesaka kopā ar zobsiksnu mainīt gan visus rullīšus, gan ūdenssūkni. Šāds lēmums ilgtermiņā noteikti palīdzēs ietaupīt un izvairīties no neplānotām remontizmaksām.


Ar auto esmu nobraucis tikai 50 tūkstošus kilometru, bet tā ir jau 11 gadus veca. Vai man ir nepieciešams mainīt zobsiksnu?
Zobsiksna tiek ražota no gumijas un laika gaitā izzšūst, kas pie slodzes var veicināt siksnas plīšanu. Zobsiksna ir jāmaina pēc automašīnas ražotāja noteiktā intervāla, kas parasti ir norādīts gan nobrauktajā kilometrāžā, gan gados (parasti ne vairāk kā 10 gadi).Goodyear Gatorback siksnu pieejamību un cenas jautājiet Atlas Motors rezerves daļu speciālistiem par tālr. 67506800 vai klātienē - Atlas Motors autoveikalā Vagonu ielā 38, Rīgā.