Dzīvē ir pārbaudīts, ka 60% no dzinēja nodiluma tā "dzīves laikā" rodas iedarbināšanas procesā, kamēr detaļas vēl nav klātas ar aizsargājošu eļļas kārtiņu. Laba eļļa atvieglo motora darbību. Jo labāka eļļa, jo lielāka ir motora izturība pret pārslodzi, pārkaršanu, labāka aizsardzība no aukstuma.

Salīdzinājumam: minerāleļļa 15W40 apeļļo visas kustīgās detaļas apmēram 10 - 15 sekundes desmitdaļās kopš motora iedarbināšanas, pussintētiskā 10W40 5 - 6 desmitdaļās, 5W40 apmēram 3 - 3,5 desmitdaļās, bet 0W50 cikls ir tuvs nullei. Laba eļļa arī mazāk iztvaiko un mazāk "sadeg", līdz ar to vairāk tiek saudzētas dzinēja detaļas.

Līdz šim Atlas Motors piedāvāto eļļu klāstā ietilpa "Mobil", "AC Delco" un "Delphi" markas eļļas. Tātad, eļļas dažādām klientu gaumēm un iespējām. Sākot no 02.07.2004, piedāvājumu esam paplašinājuši ar "Esso" markas eļļām. "Esso" brends iekļaujas pasaulslavenā "Exxon Mobil" koncerna paspārnē. Šo marku izvēlējāmies galvenokārt tāpēc, ka tās piedāvātā produkcija kvalitātes ziņā ir līdzvērtīga "Mobil", taču par ievērojami demokrātiskākām cenām!