Profesionāļi, tādi kā Alens Prosts, izvēlas speciālistu slapja laika apstākļos: ''Uniroyal Rain Tyres''. Alens Prosts - zināms kā ''Profesors'', pateicoties savām analītiskajām spējām, - piedāvā 7 ieteikumus daudz drošākai braukšanai lietus apstākļos:

1) Izvēlies pareizās riepas.
Slapja iela ir bīstam iela. Tieši tāpēc ir nepieciešamas riepas, kas uzvedās nevainojami slidenos apstākļos. ''Uniroyal'' riepas ir ārkārtīgi noderīgas, kad ir darīšana ar akvaplanēšanu un slapju, slidenu segumu.


2) Ko var mācīties no dizaina?
''Uniroyal'' riepām ir t.s. V-veida protektora zīmējums. Tas novada ūdens plūsmu uz ārpusi un nodrošina saķeri ar ceļu. Tā rezultātā būs nodrošināta stabila braukšana sausos aptstākļos un lieliska kontrole un saķere slapjos apstākļos.

3) Bremzē ar prātu.
Lietus laikā palielinās risks iekļūt satiksmes negadījumā. Īpaši svarīga ir pareiza bremzēšana, ja mašīnai nav ABS. Ja slapjos apstākļos riepas sāk bloķēties, lēnām jānoņem kāja no bremzes pedāļa un jāietur droša pozīcija uz ceļa.

4) Jāietur 2 sekunžu intervāls.
Slapjos laika apstākļos ir jāievēro lielāka distance starp savu un priekšā braucošo automašīnu, lai mazinātu savu un citu satiksmes dalībnieku risku.

5) Iegūsti kontroli pār akvaplanēšanu.
Taisnos ceļa posmos un līkumos ūdens ir neparedzams ienaidnieks. Tikai viena lieta var palīdzēt: ''Uniroyal Rain Tyres'', kas sniegs adekvātu aizsardzību pret akvaplanēšanu.

6) Uzmanies no lapām!
Īpaši jāuzmanās rudenī, kad ceļi ir noklāti ar slapjām lapām. Šis, šķietami romantiskais, ceļš ātri vien var pārvērsties par bīstamu un slidenu. Arī šeit tikai teicamas lietus riepas var pasargāt no slīdēšanas kritiskos apstākļos.

7) Priecājies!
Vienalga kāds gadalaiks - ir jāizbauda braukšanas sniegtā bauda. Tieši tāpēc tiek rekomendētas riepas, kas sniedz drošību, komfortu un atbrīvotu braukšanu gan sausā, gan slapjā laikā. Un nedrīkst aizmirst par stilīgo dizainu. ''Uniroyal Rain Tyres'' - lietus riepas ar lietussarga simboliku.

Atlas Riepu veikalā pieejamo "Uniroyal" lietus riepu klāstu vari apskatīt Atlas Riepu e-veikalā.