Viens no pirmajiem kritērijiem, kurš parasti iešaujas prātā, izvēloties riepas, ir zīmols (preču zīme). ATLAS MOTORā Jūs varat atrast veselu "buķeti" ar tiem.
DUNLOP4x4, HERCULES TIRES un GENERAL TIRE piedāvājumā ir atrodamas labākajās tradīcijās ieturētas džipu riepas.

GOODYEAR piedāvā ziemas riepas gan vieglajam auto, gan 4x4, gan komerctransportam. Šīs markas riepas, protams, komentārus neprasa.

No SAVA piedāvātā sortimenta varēsiet izvēlēties riepas gan vieglajai a/m, gan komerctransportam. SAVA ir preču zīme, kas pārstāv GOODYEAR koncernu, un līdz ar to var nodrošināt augstākos kvalitātes standartus, kā arī, pateicoties vēl ne tik lielajai popularitātei, ievērojami draudzīgāku cenu nekā pasaulslavenajam "kolēģim".

UNIROYAL ir pazīstams kā speciālists lietus riepu ražošanā. Taču arī ziemas modeļi ir parādījuši savas labākās īpašības uz piesnigušiem un ledainiem ceļiem ADAC riepu testos. CONTINENTAL koncerna roku darbs.

MABOR ir budžeta klases riepas, kuru sauklis varētu būt: pērkot MABOR riepas, Jums vienmēr paliks nauda arī kaut kam citam. Taču nevajadzētu raizēties par šo riepu kvalitāti, jo to garantē CONTINENTAL koncerns, kura paspārnē atrodas MABOR.

Mūsu veikalā atradīsiet vēl vienu interesantu sadaļu - PASAULES RIEPU ATLASe. Šeit tiek piedāvāti pasaulē pazīstamu riepu ražotāju izstrādājumi (Michelin, BFGoodrich, Continental, Bridgestone u.c.), taču tikai atsevišķos izmēros (varbūt tieši Jūsējā?) un ne paši jaunākie "modes modeļi". Īpašu uzmanību šai sadaļai iesakām pievērst minivenu īpašniekiem. Tā ir vēl viena iespēja atrast kvalitatīvu riepu par labu cenu!


Tagad pievērsīsimies mazliet sīkākai riepas "izķidāšanai". Riepas ir aprakstītas ar dažādiem apzīmējumiem. Kam gan tas vajadzīgs? Izrādās, gana vajadzīga un svarīga informācija tur "apslēpta". Iepazīsimies...1. 185/60 R14 82T
185 – riepas platums mm
60 – riepas augstuma procentuālā attiecība pret platumu
R14 – diska diametrs collās

82 – riepas kravnesības indekss (kravnesības indeksu tabulu skatīt šeit)

T – riepas ātruma indekss (ātruma indeksu tabulu skatīt šeit)

2. TUBELESS – riepa bez kameras
3. E4 - identifikācijas sērija (tips) - norāda, ka riepa atbilst instrukcijas R30 ECE prasībām
4. 020855 – identifikācijas numurs - norāda, ka riepa atbilst instrukcijas R30 ECE prasībām
5. 309 – izgatavošanas datums - tiek apzīmēts ar trijiem cipariem. Pirmie divi apzīmē izgatavošanas nedēļu (30tā nedēļa), bet trešais - izgatavošanas gadu (1999.gads).
6. DOT – transporta departaments (Department of Transportation)
7. TWI - apzīmējums uz riepas sāna, kurš norāda vietu uz protektora, kur izvietots minimālais protektora dziļuma indikators. Pēc Latvijas likumdošanas minimālais protektora dziļums visiem transporta līdzekļiem, kuru masa nepārsniedz 3,5t ir 1,6mm vasaras un 4,0mm ziemas protektoriem.
8. --> ROTATION – riepa ar norādītu rites virzienu. Šādu riepu montāža jāveic tā, lai rites virziens (ROTATION), kas norādīts ar bultiņām sānu daļā, atbilstu riepas griešanās virzienam.
9. MADE IN – ražotājvalstsIenākot ATLAS MOTORS veikalā, skatienam paverās itin plašs riepu klāsts, bet apjukt Jums neļaus mūsu riepu speciālisti, kuri vienmēr sniegs izsmeļošu informāciju par katru riepu un ieteiks piemērotāko variantu tieši Jūsu spēkratam.

Lai atrastu vajadzīgo riepu vai zīmolu, izmantojiet ērto ATLAS riepu meklētāju vai zvaniet pa tālr. 7310382


Lai veicas jaunu riepu meklējumos!