ATLAS MOTORS ar riepu tirdzniecību sāka nodarboties jau tālajā 1994. gadā, kas ir uzskatāms arī par uzņēmuma dibināšanas gadu. Ilggadējie firmas klienti jau no tiem laikiem atcerās, ka šis veikaliņš ir izcēlies ar savu specifiku - te bij atrodams kaut kas tāds, kā nebij citur - džipu un minivenu riepas plašā izvēlē, "pa tiešo" no ASV rūpnīcām. Lai gan riepu tirgotāju skaits Latvijā ir pieaudzis un paplašinājies ir arī ATLAS MOTORS darbības spektrs riepu jomā (veikala plauktos atrodamas riepas visa veida transporta līdzekļiem - vieglajām a/m, komerctransportam, džipiem, miniveniem u.c.), savā "specifiskajā" nišā ATLAS MOTORS joprojām izceļās.

Viens no labākajiem piedāvājumiem džipu īpašniekiem šosezon nāk tieši no General Tire puses. ATLAS MOTORS, kā ilggadējais un vienīgais oficiālais General Tire riepu izplatītājs Latvijā, šosezon spēs piedāvāt īpaši labas cenas un plašu pieejamo izmēru spektru saviem klientiem. Tas viss, pateicoties tam, ka General Tire savu darbību ir ievērojami paplašinājis un Eiropas tirgū savus produktus piedāvās zem jau tik labi pazīstamā Continental zīmola. Līdz ar to, General "džipenes" vairs nebūs jāieved no ASV, kas ievērojami sadārdzināja to cenu!

2005-tā gada rudenī viss 4x4 riepu klāsts tika pārstrukturēts un, atskaitot vienu izņēmumu (XP 2000 Winter), sagrupēts zem kopēja produktu saimes zīmola - "Grabber". Tajā pašā laikā ievērojami paplašināts ir arī piedāvāto riepu izmēru klāsts. Kopumā būs pieejami pieci vasaras/vissezonas un viens ziemas riepas modelis "parketdžipiem" un 4x4 "bezceļņiekiem". Šīs izmaiņas tika veiktas, lai uzlabotos skaidrība par General Tire riepu piedāvājumu, kas ir itin apjomīgs. Savukārt plašāks pieejamo izmēru spektrs dos džipu īpašniekiem lielāku izvēles brīvību.


Un nu iepazīsimies ar uzlaboto General Tire 4x4 riepu piedāvājumu:

Grabber HP un Grabber UHP: lielceļu speciālisti
Grabber HP un UHP riepas ir pielāgotas galvenokārt braukšanai pa šoseju/pilsētu ceļiem. Riepas ir tik klusas un komfortablas, ka tikai retais džipa vai amerikāņu pikapa īpašnieks spēs manīt to klātbūtni braukšanas laikā. Pateicoties spēcīgajiem protektora blokiem, riepas ir piemērotas arī nedaudz sarežģītāku apvidu šķērsošanai. Kā papildus stila elementu uz Grabber HP riepas sānu malas var izvēlēties firmas zīmes baltā krāsā. Grabber UHP ir riepa ar V-virzienveida protektoru un ir īpaši veidota jaudīgām un smagām pilnpiedziņas automašīnām. Abi šie riepu modeļi ir pieejami 30 izmēros līdz pat 24 collām. Grabber HP un UHP tagad aizvietos sevi jau labi pierādījušo XP 2000 II riepu.Grabber TR: grants un bezceļu speciālists
General Tire veidoja Grabber TR riepu īpaši priekš akmeņainiem un grūti pārvaramiem apvidiem. Raupjais un pašattīrošais protektora raksts nodrošina optimālu saķeri bezceļa apstākļos un satriecoši klusu gaitu! Pat uz nelīdzenām un stāvām virsmām Grabber TR Jums piedāvās stingru satvērienu un noturību. Grabber TR tiek piedāvāta 17 izmēros, ietverot LT (Light Truck) un "peldošos" izmērus (amerikāņu variants collās, piemēram, 33 – 12.5 – R15). Šis modelis nomainīs AmeriTrac TR.Grabber AT2: nelīdzenu apvidu speciālists
Jaunā Grabber AT2 piedāvā maksimālu auto kontroli īpaši sarežģīti izbraucamos apvidos. Tās pašattīrošais, "sagraizītais" un pret bojājumiem izturīgais protektors ir tā veidots, lai sniegtu papildus saķeri, kārpoties cauri stāvām un faktiski necaurbraucamām teritorijām. Neticami, taču šī mežonīgi rievotā riepa uz asfalta ir klusāka par klusu! Grabber AT2 ir pieejama 27 izmēros, sākot no 15-17 collām, ieskaitot LT un "peldošos" amerikāņu izmērus.
Grabber MT: ekstrēmais dubļu speciālists
Grabber MT ir īpaša riepa ekstrēmi grūtiem apstākļiem. Šī nav tikai izcila dubļu riepa, kas domāta purvainu apvidu pārvarēšanai, bet tā lieliski parāda savas priekšrocības, šķērsojot arī akmeņainas un klinšainas virsmas, kā arī smilšainus un tuksnešainus apvidus. Grabber MT ekstrēmi spēcīgā konstrukcija ļoti lēni pakļaujas nodilumam un parāda izcilu noturību pret jebkādiem bojājumiem. Šīs īpašības padara Grabber MT ideāli piemērotu smagākajiem bezceļu apstākļiem, kur ne uz mirkli nedrīkst atļauties zaudēt vadības grožus. Pieci izmēri ir pieejami 15 un 16 collu versijās.Grabber AW (AmeriTrac SUV): vispusīga riepa "viegliem" ceļiem
General Tire savam klāstam ir pievienojusi "top klases mākslinieku" ar daudzpusīgiem talantiem, padarot to par ideālu izvēli smagajiem amerikāņu, japāņu u.c. "parketdžipiem". Piedāvājot lieliski sabalansētas īpašības, šī riepa apvieno pirmšķirīgu vadāmību savienojumā ar labu stabilitāti līkumos, ilgu kalpošanas mūžu un zemu trokšņu līmeni. Grabber AW tiek piedāvāta 26 izmēros un nomaina iepriekšējā vārdā saukto AmeriTrac SUV.XP 2000 Winter: sniegoto un ledaino ceļu speciālists
XP 2000 Winter modelis ir jau sevi pierādījis kā speciālists aukstā laika sezonā. Riepas īpašais protektora bloku savietojums demonstrē izcilas īpašības uz slapja seguma, kā arī labu saķeri apstākļos, kad dzīvsudraba stabiņš termometrā noslīd zem 0 grādu temperatūras. Uz slapja seguma ūdens momentā tiek savākts riepas četrās centrālajās garenvirziena rievās un izspiests no saķeres virsmas pa krustojošajiem kanāliem. Šī īpašība novērš nepatīkamo akvaplanēšanas un buksēšanas/slīdēšanas risku šķīdonī. Savukārt protektora bloku smalkais rievojums nodrošina papildus saķeres virsmu sniegotos un ledainos apvidos.
Visa General Tire 4x4 riepu saime ir atrodama Atlas Riepu e-veikalā! Aplūko pieejamos izmērus un izvēlies savām un auto iespējām piemērotāko!