Kas ir "Barum"?
"Barum" ir lielākā riepu koncerna Eiropā - Continental - preču zīme, gluži tāpat kā "Uniroyal", "Mabor", "Viking" un "General Tire" (no 2005. gada Eiropā). Šie riepu zīmoli nav nekāds jaunums, un gadu no gada ir atrodami ATLAS MOTORS veikala riepu stendos kā pārbaudītas vērtības. Jau vasaras sezonas sākumā budžeta klases riepu zīmolu "Mabor" nomainīs "Barum", kura piedāvājumā būs atrodami labākie modeļi gan vieglajām automašīnām, gan komerctransportam.

Kāpēc tieši "Barum"?
Labas riepas. Pievilcīgas cenas. Gudrs risinājums taupīgākam pircējam, jo "Barum" piedāvā ne tikai izcilu cenas/snieguma (price/performance) attiecību, bet daudz vairāk -->

"Barum" preču zīmei ir laba reputācija, taču tā neatlaidīgi turpina iekarot arvien jaunas pozīcijas Eiropas riepu tirgū. "Vairāk nekā 70 gadus mēs esam izmantojuši savu plašo pieredzi un zināšanas, lai izveidotu uzticamas riepas. Mūsu ražošanas iekārtas ir vienas no modernākajām visā Eiropā, kur katra riepa iziet striktas pārbaudes, lai varētu garantēt tās ilgmūžību un kvalitāti vēl pirms tā pamet rūpnīcu un nonāk veikalā pie pircēja," skaidro Continental pārstāvis.

Tas nozīmē tikai vienu: iegādājoties "Barum" riepas, variet būt droši, ka tām būs ne tikai pievilcīga cenas šilte, bet tās arī kalpos Jums labi un ilgi. "Mēs patiesi tieši to arī domājam, kad sakām: Labas riepas. Labs darījums. Un gudri pircēji tur mūs pie vārda..."

"Barum" vasaras riepas jau ir atrodamas ATLAS MOTORS veikala plauktos! Jau tūlīt varat iepazīties ar ekonomisko Brillantis, sportisko Bravuris un ilgmūžīgo Vanis ATLAS riepu noliktavā-->