Atsaukums attiecas tikai uz šīm specifiskajām riepām un nekādi neietekmē citus Michelin riepu modeļus. Šajās, kvalitātes standartiem neatbilstošajās, riepās bojājums parasti ir pamanāms kā "pumpa" uz riepas sānu malas. Šī "pumpa" var radīt pamanāmu vibrāciju, kuru braucējs var uztvert. Šis apstāklis rada strauju gaisa spiediena krišanos riepā, kas savukārt var sekmēt kontroles zaudēšanu pār auto.

Lēmums atsaukt šīs riepas sekoja pēc tam, kad Michelin iekšējā kvalitātes kontroles sistēma uzrādīja, ka tās neatbilst augstākajiem kvalitātes standartiem. Līdz šim brīdim neviens negadījums vai bojājums Ziemeļamerikā nav konstatēts.

Vairums no atsauktajām 6500 riepām ir ražotas ASV, bet mazākā daļa, kas sastāda aptuveni 400 riepas, - Kanādā. Saistītas darbības ir uzsāktas arī citās valstīs, tai skaitā, Eiropā.

Šīs Michelin Pilot Sport riepas tika izmantotas arī oriģinālajā aprīkojumā vairākās komplektācijās uz Jaguar XJ8 automašīnām, kā arī bija pieejamas riepu apmaiņas tirgū.

Atsaukto riepu DOT marķējums sākas ar FHPNEFMX un beidzas ar 00, 01, 02, 03 vai 05. Michelin kompānija apmainīs visas potenciāli bojātās riepas, lai atgūtu no tirgus līdz pēdējai riepai, kas neatbilst Michelin kvalitātes standartiem, komentē kompānijas pārstāvis.

Apmaiņas riepas klientiem ir pieejamas bez maksas (ieskaitot montāžu un balansēšanu) pie Michelin riepu oficiālajiem dīleriem.