Sākot no 1. marta ir pieļaujama auto apaušana ar vasaras riepām, tomēr Atlas Motors riepu speciālisti aicina braucējus būt piesardzīgiem ar šo soli. Drošivien derīgāks atgādinājums šobrīd būtu radžoto riepu īpašniekiem - laikposmā no 1.maija līdz 1.oktobrim aizliegts lietot automobiļus, kam riteņi aprīkoti ar radžotām riepām.

Lai gan Latvijas mainīgos laika apstākļus prognozēt vismaz nedēļu uz priekšu uzņemas tikai retais (un tas pats parasti kļūdās), ir redzams, ka sals vēl kādu laiku pieturēsies. Tātad, droša braukšana ar vasaras riepām varētu būt ne ātrāk kā aprīlī. Steidzīgajiem ir vietā atcerēties auto ekspertu ieteikumu - nemainīt ziemas riepas uz vasaras riepām, kamēr gaisa temperatūra stabili neturās virs +5 grādu atzīmes. Zem +5 grādu atzīmes, vienkāršiem vārdiem sakot, vasaras riepu gumijas sastāvs ir pārāk ciets, lai veidotu pietiekamu saķeri ar ceļu.


Tomēr tas neliedz Jums jau laikus nolūkot piemērotākās vasaras riepas savam automobilim un braukšanas apstākļiem. Labs pircējs ir labi informēts pircējs, tāpēc jau laikus informēsim Jūs par šīs sezonas jaunumiem, aktuālajiem riepu testiem un mūsu piedāvājumu, kas solās būt itin plašs.

Atlas Riepu speciālisti Jūs laipni gaidīs Rīgā, Vagonu ielā 38, lai palīdzētu izvēlēties atbilstošākās vasaras riepas Jūsu auto un braukšanas specifikai. Piedāvājam visplašākajā izvēlē jaunākos modeļus no tādiem laika pārbaudi izturējušiem zīmoliem kā General Tire, Uniroyal, Barum (visi trīs - Continental koncerna ražojums), kā arī Goodyear un Dunlop. Plašāku informāciju par piedāvājumu uzreiz varat iegūt Atlas Riepu interneta katalogā =>

p.s.
Īpašā izvēlē un patīkamās cenās mums ir piedāvājums minivenu un džipu īpašniekiem.