Profesionālie riepu testētāji Goodyear izstrādājumu novērtēja ar augstāko iespējamo rezultātu - "ļoti ieteicama", ierindojot to pirmajā vietā. HydraGrip sniegums ir īpaši izceļams tieši disciplīnās uz slapja ceļa seguma, kur tā "savāca" 95 no 100 iespējamajiem punktiem. "Auto Motor und Sport" komentē: "Šie testi uzrādīja izteiktu līderi uz slapjiem ceļiem: Goodyear HydraGrip pilnībā iztur sava vārda pārbaudi un sniedz augstāko drošību, bremzējot. Tas savukārt iet roku rokā ar augstākās klases aizsardzību pret akvaplanēšanu."


Arī sausa ceļa seguma disciplīnās HydraGrip neielaižas nekādos kompromisos, un attiecībā uz drošību ir visai strikta: teicams sniegums, parādot ļoti labus rezultātus darbībā, rites pretestībā un komforta ziņā. "Auto Motor und Sport" rezumē: "Goodyear HydraGrip izceļas ar pirmklasīgu sniegumu, bremzējot, kā arī ļoti augstu noturību pret akvaplanēšanu. Prognozējama, komfortabla, precīzi kontrolējama gan uz slapja, gan sausa ceļa seguma."

"Auto Motor und Sport" kopumā testēja 11 vasaras riepu modeļus izmērā 215/55 R16. Testu var atrast jaunākajā - 7/2006 izdevumā, kas publicēts 16.03.2006.


Žurnāls "Auto Motor un Sport" internetā: http://www.auto-motor-und-sport.de/