Kā jau iepriekš ziņojām pirmais rekonstrukcijas etaps, kura laikā tika veikti remontdarbi Vagonu ielas posmā no Pērnavas ielas līdz Deglava tiltam, ir pabeigti! Tagad ir uzklāts jauns asfaltbetona segums arī posmos no Pērnavas ielas līdz Matīsa ielai un no Matīsa ielas līdz Bruņinieku ielai. Turpmāk piekļūšana ATLAS MOTOR'am (kas iespējama gan no Deglava tilta, gan Pērnavas ielas puses) būs daudz raitāka un līdzenāka!

Paldies Jums, mūsu klientiem, par sapratni, paciešot nelielās grūtības Vagonu ielas remontdarbu laikā!


Sīkāka informācija:
Rekonstrukcijas laikā Vagonu ielā tiks pārbūvēta ielas pamatne, uzklāts jauns asfaltbetona segums, tiks izbūvētas jaunas gājēju ietves arī tajos ielas posmos, kur līdz šim ietves nebija bijušas. Tiks izbūvēta lietus ūdens kanalizācijas sistēma, jauns ielas apgaismojums, kā arī tiks rekonstruēta siltumtrase un atjaunotas ielas zaļās zonas.

Vagonu iela ir viena no tām pilsētas ielām, kuras sakārtošanai ir nepieciešama pilnīga ielas pārbūve jeb rekonstrukcija. Līdz šim jau vairākus gadus tika saņemtas arī iedzīvotāju un uzņēmēju sūdzības par ielas slikto tehnisko stāvokli. Rekonstrukcijas laikā Vagonu iela tiks pilnībā pārbūvēta, tostarp pazemē tiks izbūvēta arī siltumtrase, kas līdz šim apgrūtināja satiksmes caurlaides spējas Vagonu un Bruņinieku ielas krustojumā.

Rekonstrukcijas darbus veic A/S „Ceļu pārvalde”. Lai atvieglotu Vagonu ielas iedzīvotāju un uzņēmumu darbinieku piekļūšanu ielas rekonstrukcijas laikā, remontdarbi tiks veikti pa posmiem, nodrošinot apbraucamos ceļus. Rekonstrukciju ir paredzēts pabeigt jau šā gada septembrī.